MÖBLER / Soffor / Soffa 14257197
nr 1425 7197
Soffa
Gustaviansk stil. Längd: 179cm
Kondition: slitage, skador, ren.objekt
Utrop:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:05:39
Den Gustavianska stilen